• Szkoły Pełne Talentów 2

• To już końcówka akcji - pamiętajcie zbierać Talenciaki i przekazać je naszej szkole

Nasza szkołą bierze udział w drugie edycji akcji Szkoły Pełne Talentów wraz z Lidlem, której ambasadorami są Robert i Anna Lewandowscy.

Wystarczy, że robiąc zakupy za min. 50zł odbierzesz w kasie Lidla Talenciak i przekażesz go nam w dowolnej formie: m

ożesz wrzucić go do skrzynki, przynieść do sekretariatu lub samodzielnie zarejestrować na stronie https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/ przypisując go naszej szkole.

Akcja trwa do 05.11.2023 r. więc jeśli planujesz robić zakupy nie zapomnij o Talenciaku, poproście rodziców, dziadków, sąsiadów i znajomych - razem możemy uzbierać dużo więcej Talenciaków i wymienić je na kolejne pomoce dydaktyczne dla uczniów z naszej szkoły.

W poprzedniej edycji za zebrane talenciaki szkoła otrzymała między innymi zestaw piłek do siatkówki oraz zestawy eksperymentalne wiatr i woda

• ALARM!!!!

• Dziś chwilę po godzinie 11.00 lekcje zakłócił sygnał alarmowy!!! Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szybko opuścili szkołę. Na miejscu pojawili się strażacy...

Spokojnie to tylko ćwiczenia :) Przeprowadzono dziś w Zespole próbna ewakuację.