• Wspólne kolędowanie

• "Byleby w sercach choćby cząstka mała, Tej jasności, co w Betlejem nockę rozjaśniała."

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Z tymi Świętami wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Dlatego też tradycją naszej szkoły stała się wspólna Wigilia spożywana przez: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły.

W czasie Wigilii obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów klasy 3 B, pod opieką pani Małgorzaty Bazydło oraz pani Agnieszki Marchlewskiej. Piękną dekorację przygotowała pani Małgorzata Zaczyk. Uczniowie przygotowani przez panie: Justynę Mądrzejewską i Małgorzatę Zaczyk wykonali taniec do piosenki pt. "Jingle Bells".

Do wspólnego kolędowania oraz zabawy zaprosił nas Ksiądz Mateusz Spakowski wraz z zespołem, który udowodnił, że można być i "do tańca i do różańca."